Про магазин

Свою діяльність компанія "МОТО-МОТО" почала в 2011 році і на сьогоднішній день упевнено розвивається і займає лідируючі позиції на українському ринку. Дехто каже, що ми молоді, але - це наш козир!

Ми - сучасні, енергійні, кваліфіковані! Багато співробітників працювали в великих мотосалонах і мотомайстернях. Даний досвід дозволяє їм з упевненістю дивитися в майбутнє. Спеціалізація компанії - оптова та роздрібна торгівля скутерами, мотоциклами, квадроциклами та іншою мототехнікою. Діяльність "МОТО-МОТО" спрямована на постійне розширення асортименту товару вищої якості, а тісна співпраця з іноземними постачальниками дозволяє запропонувати покупцям мототехніку за доступною ціною.

Ми надамо всі документи, необхідні для реєстрації в ДАІ

Кожна покупка транспортного засобу супроводжується видачею довідки-рахунка для реєстрації мототехніки в МРЕВ. Вся мототехніка, представлена ​​в нашому інтернет-магазині і в мотосалонах Львова, ввезена в Україну офіційно і забезпечена повним пакетом документів для реєстрації в МРЕВ.

Ми продаємо мототехніку в кредит

Будь-який новий мотоцикл, скутер, квадроцикл, мопед, електровелосипед у нас можна придбати в кредит, який надає наш партнер - OTP Bank. Для отримання кредиту не обов'язково приїжджати до нас в магазин, а достатньо заповнити заявку на нашому сайті або зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті. Звичайно, найпростішим є такий спосіб - заповнити заявку на сайті і найближчим часом представник банку зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Кредит видається людям, вік яких 21 - 70 років, період кредитування - від 3-х місяців до 2-х років з можливістю дострокового погашення. Ми продаємо тільки якісну техніку

Гарантія на техніку

На всю нову техніку, представлену в нашому інтернет-магазині, а також мотосалонах Львова, надається гарантія 1 рік або 6000 км пробігу. Ми володіємо власним СТО (ремонтним комплексом) з обслуговування техніки, це дає нам можливість забезпечити високий сервіс нашим покупцям. Наші фахівці проведуть повну діагностику виставленої на продаж техніки.

Ми проводимо не тільки гарантійне, але і післягарантійне обслуговування. Наша компанія також постачає витратні матеріали та запасні частини.

Ми надамо компетентну консультацію

Наша компанія знає, що продає! Всі наші продавці-консультанти проходять навчальний курс і внутрішню сертифікацію на компетентність в області, в якій працюють. Ми завжди грамотно можемо підказати кожному покупцеві, що саме краще підібрати в його випадку.

Moto-Moto