Дорожні мотоцикли

Купити дорожній мотоцикл в Україні

Дорожні (класичні) мотоцикли є універсальним видом транспорту, який підійде як для повсякденної їзди по місту, так і для подолання невеликих відстаней по трасі.

Класичний дорожній мотоцикл досить популярний в наш час. Серед спільних рис такого залізного коня можна виділити вертикальну посадку (висота сідла при цьому становить приблизно 80 см), помірний вигин керма. У будь-якого дорожнього мотоцикла є повноцінний набір світлотехніки, що дозволяє пересуватися по дорозі загального користування.

Що стосується мотора і трансмісії таких мото, то вони можуть похвалитися досить великим ресурсом і потужністю, адже завдання дорожнього мотоцикла - це щоденна їзда. Завдяки комбінованому протектору гуми забезпечується зчеплення практично з будь-яким видом дороги. Мотор може бути як 2-тактним, так і 4-тактним, з повітряним або водяним охолодженням.

Вага дорожнього байка зазвичай становить 80-200 кг.

Купити дорожній мотоцикл в Україні можна в мотосалоні МОТО-МОТО. У нас представлений широкий асортимент класичних мото, що дозволить підібрати вам транспортний засіб до душі і по кишені. Наші досвідчені фахівці підкажуть вам, на які моделі звернути увагу і в цілому зорієнтують вас при покупці. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете задати їх по телефону, вказаному на сайті.