Спортивні мотоцикли

Легкість та потужність – все це спортивний мотоцикл. Неважливо, ви професійний гонщик або просто людина, що захоплюється швидкістю, наш мотосалон Мото-Мото допоможе підібрати техніку, що підходить саме вам. Ми пропонуємо великий вибір із сотень моделей від десятків виробників зі всього світу. Тут можна купити спортбайк за найвигіднішою ціною, адже, знаходячись на профільному ринку з 2011 року, Мото напрацював велику базу прямих зв’язків із виробниками, що дозволяє вести закупки без посередників.

Що робить спортивні мотоцикли такими швидкими

Спортивний мотоцикл – це тип двоколісного транспорту, який належить до сегменту високопродуктивних. Виробники оптимізують спортивні мотоцикли для прискорення, швидкості, гальмування та ефективності входу у поворот. Однак ці параметри продуктивності забезпечуються зменшенням комфорту та економії палива на довготривалих дистанціях. Тому спортивні моделі користуються популярністю на невеликих дистанціях, найчастіше 70-200 км.

Залежно від використання, спортивні мотоцикли поділяються на чотири основні категорії:

  • легкі;
  • середні;
  • суперспортивні;
  • гіперспортивні.

Крім того, виробники поділяють ці моделі на підкатегорії Naked, Dual-Sports, Sports Touring і Adventure Sports. Таким чином, залежно від застосування, пропонуються різні об’єми двигуна та співвідношення швидкість/вага/потужність. Наш інтернет-магазин Мото-Мото пропонує спортивні мотоцикли будь-якого типу та категорії. Запрошуємо переглянути асортимент, що представлено у каталозі, та обрати найкращий для вас варіант.

Чому варто купити спортбайк

Спортивний мотоцикл оптимізований для якісного прискорення та ефективності роботи гальмівної системи. Це моделі з потужними двигунами, спеціально створеними з урахуванням швидкості, маневреності та продуктивності. Рами спортивних мотоциклів зазвичай виготовляються з полегшеного матеріалу, зазвичай з алюмінію, щоб зменшити їхню масу та збільшити рухомість.

Наш магазин Moto-Moto у Львові пропонує найактуальніші моделі від перевірених всесвітньо відомих виробників, які використовують найсучасніші технології. Інноваційні методи лиття тепер дозволяють виробникам відливати рами якості, майже кованої, що дає можливість збільшити міцність легких рам невеликої щільності. Цей прогрес у матеріалах та конструкції також призвів до полегшення коліс і шин, що дало можливість для більш швидкого прискорення. Аналогічно, модернізовані гальмівні системи зробили можливою здатність неймовірно швидко та ефективно зупиняти транспорт.

Спортивні мотоцикли мають характерну ергономіку з нахиленими вперед положеннями сидіння та керма, які заохочують до агресивних позицій при їзді. Також їм властиві великі обтічники. Така конструкція обумовлена вимогами аеродинамічності. Спортивні байки також зазвичай мають високі сидіння, щоб гонщики могли нахилятися на поворотах ближче до дорожньої поверхні, не зішкрібаючи підніжки чи обтічники.

Можна купити у Мото спорт-мотоцикли, обладнані рідинною системою охолодження двигуна. Двигуни з повітряним охолодженням важчі за мотори з рідинним охолодженням і не виробляють стільки крутного моменту. Більш сучасні конструкції силових агрегатів підвищують продуктивність, оскільки вони виготовлені з матеріалів меншої ваги та працюють при нижчих робочих температурах.

Оскільки сучасні двигуни розроблені з легких матеріалів і мають рідинне охолодження, відбувається збільшення крутного моменту. Крім того, завдяки запровадженню передової електроніки в спортивні мотоцикли, робота двигуна стала більш плавною і передбачуваною.

На відміну від багатьох інших категорій мотоциклів, більшість спортивних дуже схожі один на одного. Найбільші відмінності виявляються в їхніх характеристиках. Мова йде про стиль, естетику різних виробників і співвідношення потужність/швидкість, а не про будь-які істотні відмінності в дизайні в цілому.

Чи варто купити спортивний мотоцикл новачку

Спортивні мотоцикли мають високу керованість і швидку гальмівну систему, що робить їх малопотужні варіації придатними для новачків. Більша частина моделей оснащені антиблокувальною системою гальм. ABS практичний для водіїв з будь-яким рівнем досвіду, що було доведене у ході випробувань можливих аварійних ситуацій. Блокування переднього колеса може призвести до аварії, тож чому б не зробити все можливе, щоб убезпечити себе? Особливо, якщо збираєтеся їхати на більшій швидкості.

Однак якщо ви новачок, ми радимо утриматися від бажання випробовувати повну швидкість навіть малопотужних моделей.

Спортивний мотоцикл: ціна та доступність

Існують різні типи спортивних мотоциклів, і бренди оцінюють свою продукцію по-різному. При виборі спортбайка ціна – це один із вирішальних факторів у виборі серед схожих за технічними характеристиками моделей. Наш мотосалон Мото-Мото надає своїм клієнтам можливість підібрати варіант на будь-який бюджет та потреби.

В асортименті мотосалону представлені спортивні мотоцикли у наявності та на замовлення, можна купити спортбайк новий або вживаний (б/у). Варто відзначити, що б/у не означає старий мотоцикл у поганому стані. У Мото можна купити спорт мотоцикл лише після проходження ним передпродажного обслуговування та огляду. Вся техніка забезпечується гарантійними зобов'язаннями. Ми піклуємося про те, щоб покупці, купуючи модель із пробігом, могли бути повністю впевнені у своєму виборі.

Як купити спорт-байк у Мото-Мото

Щоб купити спортивний байк у Мото-Мото, достатньо звернутися до персоналу мотосалону за телефоном або безпосередньо до магазину у місті Львові. Також доступне замовлення з сайту інтернет-магазину через кошик. Ми турбуємося про комфорт своїх клієнтів і тому передбачили зручні способи оплати та доставки. Оплата можлива готівкою, банківським переказом, накладеним платежем під час доставки Новою Поштою, у виплат або в кредит.