Вантажні мотоцикли

Купити вантажний мотоцикл в Україні

Вантажний мотоцикл (трицикл) є універсальним обладнанням, яке може істотно спростити роботу і процес поставок. Такі мотоцикли використовуються в якості невеликого вантажного транспорту вже давно - приклад того радянські Дніпро-11, ІЖ або моторолер «Муравей». Звичайно ж технології не стояли на місці і в наш час вантажний мотоцикл (трицикл) став більш розвиненим засобом пересування, ніж раніше, і набув безліч позитивних характеристик. З переваг вантажного мотоцикла можна виділити:
  • Універсальність. Вантажний трицикл має дуже широкий спектр використання - це і транспортування, і доставка, сільськогосподарські роботи і не тільки.
  • Здатність витримувати різні навантаження. Деякі вантажні мотоцикли здатні витримати більше 1т вантажу! А це, погодьтеся, доволі багато.
  • Безліч моделей. Зараз на ринку досить широкий вибір трициклів різних конфігурацій. Особливою популярністю користуються вантажні мотоцикли з кабіною.
  • Зручність транспортування. Цей пункт випливає з попереднього - ви можете вибрати і купити вантажний мотоцикл, який задовольнить САМЕ ВАШІ потреби. Наприклад, вантажна платформа може бути бортовою або самоскидною, трицикл може бути як одномісним, так і призначеним для декількох пасажирів. Особливу увагу потрібно приділити саме вантажному відсіку. Вибирати варто, відштовхуючись від типу товару, який ви збираєтеся перевозити, і його кількості.
  • Відносно невелика вартість. Купити вантажний мотоцикл у Львові можна за 1000-1500 $, що в рази менше, ніж вартість повноцінної повнорозмірної вантажівки. Більш того, трицикл забезпечує легке і недороге транспортування, адже "їсть" він менше, ніж вантажна машина - близько 4-5 літрів на 100 кілометрів.
  • Маневреність. На перевантажених вулицях міста це особливо актуально, як під час руху, так і при парковці.
Купити вантажний трицикл, ціна якого вас приємно здивує, можна в нашому магазині мототехніки Moto-Moto. У нас представлені вантажні мотоцикли різних виробників і різного цінового сегмента. Якщо ви хочете купити китайський вантажний мотоцикл, рекомендуємо звернути увагу на такі моделі, як Musstang.

Купити вантажний мотоцикл Мустанг (Musstang)

Даний бренд вже давно зарекомендував себе на моторинку. Вантажний мотоцикл Мустанг є відмінним варіантом трицикла і має чудові технічні характеристики, тому про правильність такої покупки можна не сумніватися. На нашому сайті ви можете знайти:
  • Вантажний мотоцикл Musstang MT250-4V
  • Вантажний мотоцикл Musstang MT200-4V
  • Вантажний мотоцикл Musstang MT200-4V ГБО
Якщо у вас є які-небудь питання, відповісти на них може наш менеджер. Він допоможе підібрати вам мототехніку, яка задовольнить всі ваші потреби.

Ви можете купити вантажний мотоцикл у Львові в нашому мотосалоні або ж оформити покупку онлайн і замовити доставку в будь-яке місто України!