Круїзери

Мотоцикли круїзери

Круізер є серійним мотоциклом, який був створений для поїздок на тривалі відстані по шосейній дорозі. Даний клас мото бере початок в 80-х, перші круїзери випустив легендарний бренд Harley-Davidson.

Які відмінні характеристики круїзерів?

  • низька вертикальна посадка, яка відрізняється особливою зручністю. Також варто підкреслити, що підніжки винесені вперед, іноді присутні навіть дублери.
  • хромовані деталі у великій кількості підкреслюють стиль мотоцикла і роблять його ще більш зовні привабливим.
  • значна вага і масивний зовнішній вигляд роблять круїзер максимально брутальним.

Деякі характерні якості круїзерів змінювалися з роками, але незмінним залишалося одне - такий мотоцикл не призначений для швидкісної їзди. Легкість і зручність керування на шосе - ось в чому полягає основне завдання даного типу мотоцикла.

У наш час круїзери є в лінійці практично кожного бренду. Не дивно, адже вони досить популярні. Зараз в класі цих мото є різні види: круїзери з полегшеною конструкцією, різними двигунами, безліччю всіляких додатків і аксесуарів.

Де купити мотоцикл круїзер в Україні?

Ви можете купити мотоцикл круїзер у Львові в одному з салонів МОТО-МОТО. У нас представлений широкий асортимент круїзерів різних виробників і різного цінового сегмента. Якщо ви хочете придбати мотоцикл дешевше, рекомендуємо купити китайський мотоцикл круїзер в Україні. Вас точно порадує співвідношення ціна-якість.

Брутальний, аскетичний і при цьому епатажний - це мотоцикл справжнього чоловіка, який любить грізний рев мотора.

Якщо ви перебуваєте в іншому регіоні, ви можете купити мотоцикл круїзер з доставкою в будь-яке місто України. Доставка здійснюється протягом 2-3 днів по передплаті в розмірі 1000 гривень.

Чому варто купити мотоцикл круїзер?

Круізер - один з найпрестижніших мото. Подорожі, неспішні поїздки і мото-прогулянки стануть куди більш приємними з таким видом транспорту.

Оскільки при розробці круїзерів задіяні кращі фахівці даної галузі, він максимально комфортний як для водія, так і для пасажира.

В цілому, такий мото - це відмінний варіант для тих, хто любить комфорт, міць і помірну швидкість. Про купівлю круїзера ви точно не пошкодуєте.