Підліткові квадроцикли

Купити підлітковий квадроцикл у Львові

Квадроцикл є приємною покупкою для кожного - як для дорослої людини, так і для підлітка або дитини. Але для дітей (зокрема тінейджерів) він несе не тільки розважальну, скажімо так, місію, а й навчальну. Адже бензиновий підлітковий квадроцикл - це повноцінний транспортний засіб, з яким початківець мотолюбитель зможе освоїти навички водіння. Тому не дивно, що зараз на ринку є абсолютно різні квадроцикли для підлітків. У чому їх основні відмінні характеристики?
  • Безпечний. Зараз ми говоримо про чотириколісну техніці в цілому - як би там не було, вона є більш стійкою, ніж двоколісна. Тому якщо ви хочете, щоб дитина комфортно і безпечно освоїла водіння, краще рішення - купити квадроцикл для підлітка;
  • Помірно швидкий. Квадроцикли для підлітків розраховані на більш низьку швидкість. Тут також варто враховувати той факт, що квадроцикл може бути акумуляторним або бензиновим. Очевидно, що акумуляторний буде набагато повільніше, та й в цілому краще для підлітка купити квадроцикл на бензині - їздити на електроквадрику йому буде просто нудно, + він не зможе наповну відчути смак їзди. Але можете не турбуватися - і на бензі дитина сильно не "поганяє".
  • Простий в управлінні. Підлітковий квадроцикл - це спрощена версія дорослого. Розібратися з ним дитині не складе труднощів.
Також варто підкреслити, що квадроцикли для підлітків розраховані тільки на водія, тобто в них відсутня пасажирське крісло. За рахунок менших габаритів техніки, дитині буде легше адаптуватися і освоїти ATV.

Квадроцикли для підлітків: безпека

Батьки безумовно переживають за своє чадо, а підлітковий квадроцикл - це вже зовсім не іграшка. Тому давайте більш детально розглянемо питання безпеки. У більшості моделей є система автозапуску, тому в будь-якій непередбаченій ситуації один з батьків може заглушити двигун квадрика. Більш того, є обмежувач швидкості, тобто ви можете самостійно вибрати максимальну для вашої дитини. Наявність потужних відбійників і міцний матеріал крил забезпечать захист від пошкоджень. У комплектації багатьох підліткових квадроциклів можна зустріти захисні накладки і спеціальні кожухи. Як бачите, виробники постаралися зробити підлітковий бензиновий квадроцикл якомога безпечнішим, тому переживати не варто. Але звичайно ж ви повинні усвідомлювати, що ви відповідаєте за свою дитину, тому потрібен обов'язковий нагляд.

Підлітковий квадроцикл: ціна

Якщо ви вирішили купити квадроцикл для підлітка на бензині, звичайно ж виникає питання "А скільки він коштує?". На вартість впливають такі чинники:
  • технічна складова;
  • бренд;
  • комплектація;
  • потужність двигуна;
  • тип КПП.
У нашому мотосалоні представлені моделі різного цінового сегмента, тому ви точно знайдете той квадроцикл, який буде по кишені. Є можливість покупки в кредит. Підлітковий квадроцикл буде відмінним подарунком для вашої дитини - він подарує незабутні емоції і драйв. Ми не побоїмося сказати, що про квадрік мріє майже кожен тінейджер, тому сумніватися не варто! Купити квадроцикл на бензині для підлітків можна в одному з наших мотосалонів у Львові або онлайн на сайті. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.