Квадроцикли Polaris

Квадроцикли Поляріс: якість і комфорт

Polaris Industries Inc. - незаперечний лідер в світі мототехніки. Більше 60-ти років компанія випускає високоякісний продукт, який так полюбився поціновувачам драйву і екстриму по всьому світу. Незалежно від того, професійний ви гонщик, або просто любитель активного відпочинку, квадроцикл Поларіс точно вас не розчарує і подарує незабутні емоції.

Квадроцикл Поларіс: виробник

Хоч в лінійці даного бренду є не тільки квадроцикли, але і позашляховики, мотоцикли і снігоходи, найбільшою популярністю все таки користується саме ATV. В Україні шанувальників Поляріс досить багато. Не дивно, адже компанія безустанно працює над своїм іміджем і постійно контролює якість продукції, що випускається.

Фахівці ТМ Polaris рік за роком запускають у виробництво новітні технології, створюючи інноваційні моделі і покращуючи вже існуючі. Впровадження різноманітних нововведень і постійний розвиток - саме це робить Polaris лідером.

Купити квадроцикл Polaris в Україні

Купити квадроцикл Поляріс - безумовно вірне рішення. Але тепер виникає питання - де?

Звичайно ж в МОТО-МОТО! У нашому каталозі представлений широкий асортимент квадроциклів Поларіс. Різна кубатура, потужність, комплектація - ви зможете знайти квадрік, якій повністю задовольнить ваші потреби. Більш того, ми спробували встановити найбільш прийнятну ціну на товари даного бренду. Але навіть якщо у вас немає потрібної суми в повному обсязі відразу - не біда! У нас ви можете купити квадроцикл Polaris у кредит.

Квадроцикли Polaris Sportsman - найпопулярніша лінійка

Якщо ви задумалися про покупку квадроцикла даного виробника, швидше за все ви чули про лінійку Polaris Sportsman. Вона є найбільш популярною на українському ринку. В нашому мотосалоні представлено більше 10 моделей даної лінійки, тому вам точно буде з чого вибрати.

Квадроцикли Поляріс стійкі і можуть похвалитися прекрасною прохідністю. Їм підвласна практично будь-яка місцевість. Наявність якісних амортизаторів з регулюванням стиснення забезпечує легке і безпечне управління. Крім того, ці квадроцикли дуже практичні, вони майже що універсальні. Серед загальних характеристик можна виділити високу вантажопідйомність, гарне тягове зусилля, можливість використання лебідки і фаркопа.