Квадроцикли Hisun

Серед виробників мототехніки класів UTV та ATV китайський бренд Hisun є одним із лідерів за кількістю продаж. Квадроцикл Хайсан обирають цінителі якісної надійної техніки у країнах ЄС та Азії, США та Австралії. За даними статистики, Hisun стабільно посідає верхні рядки у світовому рейтингу п'яти кращих виробників мототехніки. Продукція бренду з КНР успішно продається у 50 країнах.

Розробляє квадроцикли Хайсан центр наукових досліджень і розробок, що належить бренду. Виробляються комплектуючі та виконується складання моделей теж на власних підприємствах. Кожну одиницю техніки в обов'язковому порядку тестують на власних трасах виробника, що дозволяє гарантувати відповідність продукції світовим стандартам безпеки та технічним вимогам.

Особливості квадроциклів Хайсан

Мототехніка від китайського бренду відрізняється високою прохідністю та пропонується у різних варіантах фарбування, що дозволяє покупцям знайти рішення за смаком. Рішення купити квадроцикл Хайсан дозволяє отримати надійний транспортний засіб, якість якого підтверджена EPA і E-mark-сертифікацією. Стандартна комплектація у моделей від китайського бренду розширена, що дозволяє ефективніше використовувати мототехніку.

Модельний ряд бренду досить різноманітний – у ньому представлена техніка з різними функціональними можливостями та габаритами. Серед популярних моделей високим попитом користується Hisun 600 з покращеною прохідністю та маневреністю, швидким набором швидкості. Квадроцикл відмінно пересувається дорогами в будь-якому стані та ділянками різної складності. Широка колісна база забезпечує високу стійкість під час поворотів та розворотів на місці.

В асортименті бренду, крім класичних моделей, представлена мототехніка для спорту.

Переваги квадроциклів Hisun

Перевагами квадроциклів від відомого китайського виробника є:

  • Широкий асортимент, що дозволяє купити квадроцикл Hisun початкового рівня або потужну техніку для подолання бруду, снігу, бездоріжжя, ділянок з піском.
  • Висока прохідність, обумовлена колісною формулою 4х4 та шириною гуми.
  • Можливість вибору моделі з бензиновим чи дизельним двигуном, з одним або двома циліндрами.
  • Висока потужність силових установок (до 60 кінських сил).
  • Хороші показники швидкості – залежно від моделі 70-100 км/год по трасі.
  • Економічність у витраті палива при значній ємності баків.
  • Відмінна стартова комплектація, що включає все необхідне для повноцінного користування агрегатом.
  • Стильний оригінальний дизайн.

Наш інтернет-магазин пропонує квадроцикли від китайського бренду Хайсан за найлояльнішими цінами у Львові. У каталозі представлені моделі, які мають найбільшу популярність у покупців, а також нові версії відомих розробок.

Придбати техніку можна у кредит на найвигідніших умовах. Компетентні консультанти допоможуть з вибором оптимальної моделі, оформленням замовлення та заявки на кредит в режимі онлайн за вашим бажанням.