Дитячі квадроцикли на бензині

Купити дитячий квадроцикл на бензині у Львові

Квадроцикл є мрією мало не кожної дитини. Розсікати на власному квадрику - це чи не дитяче щастя? :) Раніше таке задоволення можна було отримати тільки в парках розваг і всього-то на хвилин 20-30. У наш час дозволити купити дитячий бензиновий квадроцикл може майже кожна сім'я. Купівля квадроцикла - справа досить серйозна, тому до вибору потрібно підійти з особливою ретельністю.

Дитячі квадроцикли на бензині: особливості

Почати потрібно з того, що нинішній ринок також пропонує купити дитячий квадроцикл на акумуляторі. Електроквадроцикли - оптимальний варіант для діток трохи менше (віком приблизно до 8 років), адже такі машини не розвивають великої швидкості + дорослий може контролювати пересування транспорту. А ось бензиновий дитячий квадроцикл підійде приблизно від 9 років. Такий мотовсюдихід подарує дитині масу задоволення і позитивних емоцій. Більш того, дитячий квадроцикл на бензині - це зменшена версія повноцінного дорослого всюдихода, тому дитина вже в такому малому віці зможе почати освоювати водіння. У дитячого квадроцикла на бензині є певні переваги:
 1. вони розраховані на більш тривалі поїздки, ніж акумуляторні квадрики;
 2. його не потрібно постійно заряджати
 3. досить широкий модельний ряд, який дозволяє вибрати ATV на будь-який смак;
 4. більш потужний двигун, який забезпечить швидкісні поїздки;
 5. наявність інтегрованих систем безпеки, а це в свою чергу оптимальний розгін, гладке гальмування і стійкість під час їзди;
 6. дитячий бензиновий квадроцикл може похвалитися досить високою маневреністю і прохідністю;
 7. доступна вартість транспортного засобу
 8. Ми також рекомендуємо вам замовити захист - рукавички, шолом, комбінезон і інші елементи екіпіровки. Звичайно ж даний набір буде використовуватися тільки на початку, як тільки ви купите дитячий квадроцикл на бензині. Після того, як дитина освоїться і почне "відчувати" мотовсюдихід, повну екіпіровку можна буде не використовувати.

  Бензинові квадроцикли для дітей: критерії вибору

  Якщо ви вирішили купити дитячий квадроцикл на бензині, у вас точно постало питання "Який?". Сказати з впевненістю, що той чи інший квадрік - найкращий - не можна. Для кожного покупця вибір індивідуальний і грунтується на таких критеріях:
  • вікова категорія. У нас в мотосалоні є бензинові квадроцикли для дітей різного віку. Найпопулярніші запити, це купити квадроцикл на бензині для дітей 9-10 років
  • потужність двигуна і параметри швидкості
  • розмір і маса машини
  • вартість і т.д.

  Підібрати ідеальний квадроцикл для Вашої дитини допоможуть консультанти нашого мотосалону Moto-Moto.