Квадроцикли BRP Can-Am

КВАДРОЦИКЛИ BRP CAN-AM

Квадроцикли BRP Can-Am - це мототехніка, характеристиками якої є відмінна якість і відчуття повної надійності на дорозі.

Канадський виробник Bombardier Recreational Products (BRP) завоював серця мотолюбителів по всьому світу, в тому числі і на українському ринку. Напевно, мрія будь-якого любителя драйву і їзди по пересіченій місцевості - купити квадроцикл BRP (БРП).

Чому варто купити квадроцикл BRP (БРП)?

Квадроцикли BRP (БРП) займають лідируючі позиції на ринку мототехніки. Не дивно, адже кожен квадрік в лінійці може похвалитися цілою низкою гідних технічних показників. Якщо ви вирішили купити квадроцикл БРП, вас порадує висока прохідність і безпека мотовсюдихода даного бренду.

Інженери компанії з кожним роком впроваджують прогресивні та інноваційні технології, оснащують техніку потужними бензиновими двигунами Rotax з великим ресурсом і в цілому вдосконалюють якісні характеристики продукту, що випускається, щоб раз по раз підтверджувати звання одного з найкращих виробників квадроциклів.

Легкий в управлінні, маневрений і потужний - квадроцикл БРП не може залишити байдужим. Якщо ви одного разу побували за кермом такого ТЗ, думка про те, щоб купити квадроцикл BRP (БРП) не покине вас - це факт!

До переваг таких мотовсюдиходів також можна віднести високу продуктивність і безвідмовність навіть в екстремальних умовах їзди - навіть сама базова комплектація забезпечить повний комфорт як райдеру, так і пасажиру, незалежно від умов їзди і якості траси.

Якщо ж говорити про технічні особливості квадроциклів BRP Can-Am, можна виділити наступні пункти:

  • трансмісія дозволяє відключити повний привід;
  • передні колеса з автоблокуванням диференціала;
  • двохважільна A-подібна незалежна підвіска;
  • гідравлічні і дискові (з вентиляцією) гальма;
  • підсилювач керма.

Конструкція квадроцикла BRP (БРП) збалансована і продумана до найменших деталей - з цим не можна посперечатися.

Звичайно ж, і ціна на таку хорошу техніку відповідна. Але повірте - воно того варте! Якщо ви любите якість і не хочете економити на своєму комфорті, купити квадроцикл БРП - відмінне рішення! З такою технікою ви зможете насолодитися їздою, отримати драйв і задоволення, при цьому будучи в повному комфорті і безпеці.

Який квадроцикл БРП купити?

В лінійці BRP є різні моделі квадроциклів, тому ви зможете знайти той, який задовольнить ваші потреби і підійде по бюджету. Рекомендуємо звернути увагу на квадроцикл BRP Outlander. Це серія багатофункціональних і дійсно універсальних мотоусюдиходів, з якими ви зможете не тільки насолодитися їздою по пересіченій місцевості, але також використовувати його для усіляких присадибних і подібних робіт.

В нашому асортименті є BRP Outlander з різною кубатурою. Якщо вам потрібен потужний мотовсюдихід, вам підійде квадроцикл BRP Outlander 1000. Такому квадріку дарма навіть сама екстремальна їзда, тому якщо ви любите справжній драйв, то потрібно брати саме його. Квадроцикл BRP вас не розчарує - це ми гарантуємо.