Генератори

З відсутністю електрики стикаються щодня багато жителів як у приватних будинках, так і у квартирах. Це також стосується виробництв, магазинів, кав’ярень СТО та інших закладів. Оптимальним варіантом за відсутності світла стане покупка генератора на бензині чи дизелі залежно від потреб та особливостей його використання. У нашому інтернет-магазині представлені моделі генераторів різної потужності – від 2,5 до 8,5 кВт. Це дозволить закрити будь-які питання за відсутності світла. Купити генератори з доставкою можна у нас в один клік. Щоб правильно вибрати модель, зверніться до наших консультантів.

Генератори та їхні особливості

Крім того, що дана техніка може забезпечувати електрикою житлові будинки, будівельні майданчики або магазини, бензинові генератори мають безліч інших переваг, тому застосовуються і в інших сферах. Це:

автономна робота виїзної аварійної бригади;

постачання електрики вишкам стільникового зв'язку;

забезпечення роботи холодильників або обігрівачів на виїзних заходах та інше.

Генератори представлено двома найпоширенішими типами: асинхронний та синхронний. Перший варіант стійкий до підвищеної вологості та не боїться забруднень. Його можна підключати до об'єктів із невеликим навантаженням. Синхронні генератори характеризуються складною конструкцією і підвищеною потужністю. Вони можуть витримувати також і великі пускові навантаження.

Усі генератори, які представлені в нашому магазині, незалежно від виробника, діляться на:

однофазні;

трифазні.

Перші можуть використовуватися для підключення техніки, яка зазвичай працює у мережі 220 Вольт. Це:

холодильники;

морозилки;

насоси;

ТБ та інше.

Трифазні генераторів призначені для обслуговування обладнання, яке працює у мережі 380 Вольт. Це можуть бути:

зварювальні апарати;

будівельна техніка;

верстати та інше.

Важливо знати, що до трифазних моделей можна підключати однофазне устаткування. Але тут доведеться постійно стежити за навантаженням на міні-електростанцію, щоб уникнути перегріву та поломки підключених приладів.

Чому варто купувати генератори у нас 

В нас представлені моделі генераторів від світових виробників. Пропонуємо наш топ найкращих міні-електростанцій:

Black+Decker BXGNP3000E.

ITC Power GG18i.

Black+Decker BXGNi900E.

AKSA AAP 3500.

ERGO EGW5500E.

Всі вони мають гарантію та відрізняються такими особливостями:

датчик палива в бензобаку;

система відстеження рівня оливи;

захист від перевантажень і короткого замикання;

вбудований вольтметр.

Потужність моделей варіюється. Їх можна використовувати у будинку, на дачі, на виробництві, у магазині та для інших цілей. З особливостями генераторів можна ознайомитись самостійно у нас на сайті, де вони представлені з описом, фото та характеристиками. Відрізняються моделі різними типами палива, потужністю та габаритами. Деякі з них встановлюються стаціонарно, інші можна переміщати. Для цього вони мають шасі із колесами. Більшість моделей, представлених у нас, мають встановлені на одній базі мотор та альтернатор.

Наша команда протягом 10 років займається продажем генераторів та електростанцій на території України, тому ми є експертами в цьому питанні. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальну модель, виходячи з особливостей її використання та місця встановлення. Замовити та оплатити товар можна онлайн, а також при особистому відвідуванні нашого офісу у Львові.

Якщо вам потрібне виключно надійне та якісне обладнання, зверніть увагу на моделі у нашому магазині, які здатні працювати безперервно протягом довгого періоду. Такі апарати не потребують особливого обслуговування, ефективні та екологічні.